30.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија Неспособноста во нашиот образовен систем прикажана на една слика !!!

Неспособноста во нашиот образовен систем прикажана на една слика !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Нашиот образовен систем во една слика…😥😥😥
Веќе ни критика, ни предлог не помага, ова што се случува е трагедија од епски размери…

РЕКЛАМА
- Реклами -