17.1 C
Ohrid
недела, април 14, 2024
ПочетнаМакедонијаСтрумичанката Нина и нејзината свршеница добија ќерка (ФОТО)

Струмичанката Нина и нејзината свршеница добија ќерка (ФОТО)

Американската ММА борачка Нина Ансароф роди девојче со вештачко оплодување, а нејзина вереница е Бразилката Аманда Нунес, која е голема ѕвезда во ултимејт фајт.

 

 

View this post on Instagram

 

Happy Birthday to my little tornado! Hope you have a great day my friend! 🤰🏻👯‍♀️🎈🎁🎉

A post shared by Nina Ann Nunes (@ninaansaroff) on

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Силјановска Давкова: Химната ни е запишана во генетскиот код

Морам да кажам, Бутел го прави горд Дејан Ѓеоргиевски. Ете ја едноставната формула за гордост: Кога сте вицешампион на Олимпијада, а доаѓате од една...

Скопје блеска во новогодишен амбиент среде април

Четири и пол месеци по дочекот на Новата Година, во Скопје се уште владее новогодишна еуфорија. Причина за тоа се украсите кои се уште...

Поранешниот директор на финансиска полиција Арафат Муареми од СДСМ премина во ДУИ

Поранешниот директор на финансиска полиција Арафат Муареми од СДСМ премина во ДУИ. Оваа вест тој ја потврди на својот Фејсбук профил. „Почитувани семејства, пријатели, колеги и...

Изложба посветена на вонвременскиот охридски уметник Вангел Наумовски

Синоќа имав чест да присуствувам на изложба посветена на вонвременскиот охридски уметник Вангел Наумовски. Изложбата беше организирана од ЛК „Лихнидос“, а на неа присуствуваа...