30.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Свет Украински политичар јаде шамари од шефот на полицијата како дете мало!!!!

Украински политичар јаде шамари од шефот на полицијата како дете мало!!!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Украински министер фатен со мито…..

Шефот на полицијата му организирал и филмска екипа да дојде да го снима давањето на парите (митото), при што улетува веднаш внатре. Нервозата кај шефот на полицијата е голема, и на моменти постапува непрофесионално, мавајќи го со шамари  министерот, но очигледно дека ефектот од снимкава ќе ги подзамисли многу министри во светот. Кај нас е невозможно, бидејќи се од иста партија или комшии од мало…

РЕКЛАМА
- Реклами -