16.9 C
Ohrid
понеделник, мај 20, 2024
ПочетнаМакедонијаАпасиев до Филипче: Колата на женати чини колку мојот стан, ама ако...

Апасиев до Филипче: Колата на женати чини колку мојот стан, ама ако не е љутиме време од пандемија е, јас сега одам да скенирам фискални.

Димитар Апасиев
Жена на министер си купуе АУТО у вредност колку станот у кој живеам!? Ама да не цепидлачиме сеа, пандемија е. Отидов ја да скенирам фискални. Немојте нешто воа-ноа 😉
#ВисокаКорупција Напиша Апасиев на социјалните мрежи..No description available.

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Ален Деребан: Почитувани стружани, во среда има прегласување, не далат само 300 гласа за уште еден пратеник !

Почитувани стружани, Врз основа на одлуките донесени од Државната изборна комисија (ДИК), потврдени од Управниот Суд, на ден 22.05.2024 година (среда) гласањето ќе се повтори...

Трагично згасна животот на 18 годишен матурант во Македонија

Средното стручно општинско училиште „Моша Пијаде“- Тетово со емотивна објава се прости од својот матурант Елдон Шабани чиј живот згасна на трагичен начин. – Со...

Марија на матурската забава во Берлин се појави во македонска народна носија!

Марија на матурската забава во Берлин се појави во македонска народна носија! Марија со нејзините родители Игор и Бети Кирески со потекло од Гостивар, живеат...

Во завршна фаза градежните активности за партерно уредување на дворот во Охридската Гимназија

Градежните активности за партерно уредување на дворот на гимназијата „Св. Климент Охридски“ кои се одвиваат во овој момeнт се во завршна фаза. Треба да...