15.5 C
Ohrid
вторник, мај 17, 2022
Почетна Забава Македонскиот модел Катарина Иваноска си истетовира кокошка на раката !! Фото

Македонскиот модел Катарина Иваноска си истетовира кокошка на раката !! Фото

Translate (Eng):[gtranslate]

Македонскиот модел Катарина Ивановска е активна на социјалните мрежи и често знае да ги информира следбениците како е , што прави….или некои други активности од нејзиниот приватен и професионален живот.

Деновиве таа направи нова тетоважа, но тоа го објави нејзината најдобра другарка Тамара Тодевска.

Имено, пејачката ја снимаше својата другарка додека се тетовира, а овој момент го сподели и на „Инстаграм стори“.

Пејачката ја сподели тетоважата својата другарка односно станува збор за цртеж на кокошка.

 

„Кокошка за мојата „кокошка“, се пошегува Тамара во описот на фотографијата.