18.9 C
Ohrid
недела, јуни 13, 2021
Почетна Македонија Охрид во 1984: Документарен филм за развојот на македонскиот бисер. (Видео)

Охрид во 1984: Документарен филм за развојот на македонскиот бисер. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Документарен филм за развојот на македонскиот бисер Охрид низ годините.

РЕКЛАМА
- Реклами -