19.9 C
Ohrid
среда, мај 29, 2024
ПочетнаМакедонијаПогледнете во каков раскош живее внуката на Амди Бајрам.

Погледнете во каков раскош живее внуката на Амди Бајрам.

Внуката на Амди Бајрам минатиот викенд стапи во брак со својот избраник Мектедир. Поради неможноста да се прават свадвени веселби во нашата држава, сега покојниот Амди се реши истата да ја организира преку границите.

Пејра Бајрам со нови објави на социјалните мрежи откри во каков замок живеат и притоа сподели какво возило вози. Станува збор за модел  БМВ кој има персонализирани таблички со иницијалите на Перјан Бајрам.

 

 

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Perjan Bajram️️️️ (@perjan_bajram) on


spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Загина пешак во Прилеп, малолетник удрил со мотоцикл во него

На 28.05.2024 во ОВР Прилеп било пријавено дека на ул.„Тризла“ во Прилеп, мотоцикл „хамачи” без регистарски ознаки, управуван од малолетник од Прилеп, удрил во...

Дамјан Марковски од Скопје тргна пеш на поклонение до Манастирот Острог

Во чест на Св. Василие Острошки, Дамјан Марковски го започна својот предизвик и тргна пеш од Скопје до Острог. Оваа иницијатива ја објави фондацијата „Марко...

Вработените жени во Македонија да имаат два дена менструално отстуство е еден од предлозите за законски измени на Здружението Новинари за човекови права

Вработените жени во Македонија да имаат два дена менструално отстуство е еден од предлозите за законски измени на Здружението Новинари за човекови права, кое...

Шокаровски: Не е точно дека е зголемена смртноста откако сум назначен за директор, моето разрешување е незаконско

zoom вести македонија ВЕСТИМАКЕДОНИЈАНАСЛОВНА Шокаровски: Не е точно дека е зголемена смртноста откако сум назначен за директор, моето разрешување е незаконско May 29, 2024 во 11:46 Моето разрешување...