17.9 C
Ohrid
понеделник, септември 27, 2021
Почетна Македонија Погледнете во каков раскош живее внуката на Амди Бајрам.

Погледнете во каков раскош живее внуката на Амди Бајрам.

Translate (Eng):[gtranslate]

Внуката на Амди Бајрам минатиот викенд стапи во брак со својот избраник Мектедир. Поради неможноста да се прават свадвени веселби во нашата држава, сега покојниот Амди се реши истата да ја организира преку границите.

Пејра Бајрам со нови објави на социјалните мрежи откри во каков замок живеат и притоа сподели какво возило вози. Станува збор за модел  БМВ кој има персонализирани таблички со иницијалите на Перјан Бајрам.

 

РЕКЛАМА

 

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Perjan Bajram️️️️ (@perjan_bajram) on


- Реклами -