17.4 C
Ohrid
понеделник, септември 20, 2021
Почетна Македонија Полицајка од Валандово се пофали на социјалните мрежи дека и таа може...

Полицајка од Валандово се пофали на социјалните мрежи дека и таа може да вози со 200 км на час.

Translate (Eng):[gtranslate]

Денес на социјалните мрежи кружи видео како полицаец од Скопје вози 200 км на час и се снима на Тик Ток. Па да не остане покусо и негова колешка од Валандово се пофали како и таа може да вози 200 км на час со нејзиното возило марка БМВ без да ја сопрат нејзините колеги, додека истие овие утре вас ќе ве казнат доколку возите со 10 или 20 км над дозволеното. Со ваквите видеа слободно може да се докаже какви кадри има вработено во МВР.

РЕКЛАМА
- Реклами -