18.9 C
Ohrid
недела, јуни 13, 2021
Почетна Македонија Филипче до Борче Интегра: Предизвикот е прифатен, ви закажав термин за Инфективна...

Филипче до Борче Интегра: Предизвикот е прифатен, ви закажав термин за Инфективна таму може слободно да седите со заболените без маска. !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

No description available.
Сепак за жал се работи за лажна тревога, профилот од кој е напишан одговорот на предизвикот е од лажен профил на Венко Филипче. Штета,
ќе беше одлично, ако Венко го натераше да признае дека блефира за да лови лајкови на социјални мрежи…
maktel

РЕКЛАМА
- Реклами -