19.9 C
Ohrid
недела, мај 19, 2024
ПочетнаМакедонијаАпасиев: Кај е сега Ден Дончев, племе му e*ам расипано!

Апасиев: Кај е сега Ден Дончев, племе му e*ам расипано!

Кај е сега ДЕН ДОНЧЕВ, племе му ибам расипано!!!

Илјадници луѓе изумреа, од шо не сфативте у тоа Фондот глуп дека ИТНО решавање за болен човек на постела, не е решавање после пола година!? Да ви ибам и правилници, и деловници, и све по список!
Па уште и жалба опнале, фраериштава. Правничишта големи сакате да се праите, додека луѓе ќе ги лечиме со смс и ќе умираат ради вашата неажурност. Бирократи смрдени. Пцовки неам да ве испцујам, мамичето ваше корумпирано! 🤬

#СтруктурноНасилство
#ЗаОваЌеГоПапате
#ОдПрвДоПоследен

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Ален Деребан: Почитувани стружани, во среда има прегласување, не далат само 300 гласа за уште еден пратеник !

Почитувани стружани, Врз основа на одлуките донесени од Државната изборна комисија (ДИК), потврдени од Управниот Суд, на ден 22.05.2024 година (среда) гласањето ќе се повтори...

Трагично згасна животот на 18 годишен матурант во Македонија

Средното стручно општинско училиште „Моша Пијаде“- Тетово со емотивна објава се прости од својот матурант Елдон Шабани чиј живот згасна на трагичен начин. – Со...

Марија на матурската забава во Берлин се појави во македонска народна носија!

Марија на матурската забава во Берлин се појави во македонска народна носија! Марија со нејзините родители Игор и Бети Кирески со потекло од Гостивар, живеат...

Во завршна фаза градежните активности за партерно уредување на дворот во Охридската Гимназија

Градежните активности за партерно уредување на дворот на гимназијата „Св. Климент Охридски“ кои се одвиваат во овој момeнт се во завршна фаза. Треба да...