22.3 C
Ohrid
недела, јуни 23, 2024
ПочетнаМакедонијаУште една македонска ТикТокерка: Ме виделе со маска и одма мислат верувам...

Уште една македонска ТикТокерка: Ме виделе со маска и одма мислат верувам во вирусот, многу сте прости значи, носам маска само да влезам во продавница !!!

Ме виделе со маска и одма мислат верувам во вирусот, многу сте прости значи, што ти значи глупаво Македонче. Носам маска само да влезам во продавница, каде што сум ограничена и каде морам да ја носам ианку не носам. Еве како некоја си Моника Станојкова ја учи помладата популација да не носи маска, иако вирусот има земено голем замав и нема место за жал во болниците од вакви особи, како оваа ТикТокерка.

@stanojkovastarNesto nejasno?🤷‍♂️🤷‍♂️♬ original sound – Monika Stanojkova

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Битолчани масовно ја поддржаа парадата на вистинските вредности, домот, родителите и фамилијата

ВИСТИНСКА ПАРАДА НА ГОРДОСТА ! ДОМ , СЕМЕЈСТВО , РОДИТЕЛИ – МАЈКА И ТАТКО ! ЗАГАРАНТИРАНА ИДНИНА ВРЕДНОСТИ ДАДЕНИ ОД БОГА И ВРЕДНОСТИ ПО КОИ ТРЕБА ДА ГИ...

Познат идентитетот на младата Македонка која почина во страотната сообраќајка во Грција

Фејсбук групата „Бабам Битола“ објави фотографија и го објави идентитетот на младата битолчанка која загина во сообраќајната несреќа што се случи вчера на автопатот...

28-годишна прилепчанка синоќа уапсена поради напад на полициски службеник

На 21.06.2024 во 22.30 часот на бул.„Гоце Делчев“ во Прилеп, полициски службеници од ОВР Прилеп ја лишиле од слобода С.К.(28) од Прилеп. Имено, претходно таа...

АС: Заврши Европското првенство за Даку

Даку по националистички скандирања „Е.и ги Македонците…, е.и ги Србите…“ наиде на осуда од целата европска фудбалска јавност, па и од албанските фудбалски аналитичари,...