18.9 C
Ohrid
недела, јуни 13, 2021
Почетна Македонија Уште една македонска ТикТокерка: Ме виделе со маска и одма мислат верувам...

Уште една македонска ТикТокерка: Ме виделе со маска и одма мислат верувам во вирусот, многу сте прости значи, носам маска само да влезам во продавница !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Ме виделе со маска и одма мислат верувам во вирусот, многу сте прости значи, што ти значи глупаво Македонче. Носам маска само да влезам во продавница, каде што сум ограничена и каде морам да ја носам ианку не носам. Еве како некоја си Моника Станојкова ја учи помладата популација да не носи маска, иако вирусот има земено голем замав и нема место за жал во болниците од вакви особи, како оваа ТикТокерка.

@stanojkovastarNesto nejasno?🤷‍♂️🤷‍♂️♬ original sound – Monika Stanojkova

РЕКЛАМА
- Реклами -