21.9 C
Ohrid
петок, јуни 18, 2021
Почетна Македонија Koмпилација на пyкања низ Maкедонија од фaлбaџии на „Tик тoк“*

Koмпилација на пyкања низ Maкедонија од фaлбaџии на „Tик тoк“*

Translate (Eng):[gtranslate]

Поздрав до цела влада ова да ви биде спот за промоција на морални вредности во нашата држава. Стои во објавата на Твитер.

 

РЕКЛАМА
- Реклами -