16.9 C
Ohrid
сабота, јули 24, 2021
Почетна Забава Пу да ти еб*м маска и се: Бугарски новинар во програма во...

Пу да ти еб*м маска и се: Бугарски новинар во програма во живо си ја пцуеше маската (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

На дописникот на Бугарската национална телевизија Александар Марков во САД не му издржаа нервите, бидејќи маската му пречеше да го изведе својот тв пренос како што треба и видете што се случи:

 

РЕКЛАМА
- Реклами -