21.9 C
Ohrid
петок, јуни 18, 2021
Почетна Забава (Видео) Ги терате кутрите пратеници да работат од дома, а дали...

(Видео) Ги терате кутрите пратеници да работат од дома, а дали имаат услови никој не ги прашува!

Translate (Eng):[gtranslate]

Македонијо ајде да се обединиме и да им купиме на кутрите пратеници по еден лаптоп на старо, цел живот тие се грижат за нас, благодарение на нив цела Македонија се исели, не е фер да ги оствиме сега на цедило !!!

РЕКЛАМА
- Реклами -