19.9 C
Ohrid
недела, мај 19, 2024
ПочетнаЗабаваДодека мојата сопруга се пораѓаше јас си јадев пица !!!

Додека мојата сопруга се пораѓаше јас си јадев пица !!!

Фотографијата предизвика невиден гнев на социјалните мрежи, а само неколкумина застанаа во одбрана на гладниот човек

„Новопечениот“ татко неодамна објави фотографија на социјалните мрежи која згрози илјадници луѓе. Имено, додека неговата сопруга доживуваше неверојатни болки при породување, тој седеше покрај неа и јадеше пица.

Тој одлучи да се фотографира и гордо ја објави фотографијата, за подоцна истата да биде објавена на Редит. Како што се очекуваше, корисниците полудеа од сцената, а таткото беше жестоко осуден во коментарите.

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Ален Деребан: Почитувани стружани, во среда има прегласување, не далат само 300 гласа за уште еден пратеник !

Почитувани стружани, Врз основа на одлуките донесени од Државната изборна комисија (ДИК), потврдени од Управниот Суд, на ден 22.05.2024 година (среда) гласањето ќе се повтори...

Трагично згасна животот на 18 годишен матурант во Македонија

Средното стручно општинско училиште „Моша Пијаде“- Тетово со емотивна објава се прости од својот матурант Елдон Шабани чиј живот згасна на трагичен начин. – Со...

Марија на матурската забава во Берлин се појави во македонска народна носија!

Марија на матурската забава во Берлин се појави во македонска народна носија! Марија со нејзините родители Игор и Бети Кирески со потекло од Гостивар, живеат...

Во завршна фаза градежните активности за партерно уредување на дворот во Охридската Гимназија

Градежните активности за партерно уредување на дворот на гимназијата „Св. Климент Охридски“ кои се одвиваат во овој момeнт се во завршна фаза. Треба да...