7.8 C
Ohrid
вторник, ноември 24, 2020
Почетна Македонија Погледнете како гласа Македонец во Америка?

Погледнете како гласа Македонец во Америка?

Translate (Eng):[gtranslate]

Можеби работи и живее во Америка, но мислите сеуште му се во Македонија. 🙂

РЕКЛАМА
- Реклами -