19.9 C
Ohrid
недела, мај 19, 2024
ПочетнаЗабаваШокантна приказна: Имам луд с*кс со близок другар на мажот ми, но...

Шокантна приказна: Имам луд с*кс со близок другар на мажот ми, но ми бара срамна работа

„Почитуван психолог Деидре, јас сум во тешка ситуација и имам потреба од ваша помош. Јас имам 43 години, омажена сум и имам две деца.
Мојот сопруг и јас никогаш не сме имале страсни односи, но љубовни да. Никогаш не ми се допаѓал во кревет, но тој е добар човек и совршен татко.

Тој има близок пријател кој е многу шармантен со кој се дружи повеќе од 10 години. Јас и тој сме блиски веќе 3 години и имаме интимни односи.

Она што ми го прави тој во кревет неможам да го опишам. Откако ќе си одам од состанокот, едвај чекам да го сретнам повторно и да го правиме тоа.
Тој ме научи на многу пози во кревет, некои од нив на почетокот ми изгледаа чудни, но сега ми се допаѓаат и ги практикувам многу често.
Но, сега почнав многу сериозно да размислувам да прекинам со тоа бидејќи мажот почна да се сомнева.

Но, како да го направам тоа, кога умот ми вели да се разделам, а телото ми бара? Ве молам, помогнете ми затоа што не сакам да се уништи моето семејство.

Одговор на психологот:

Ако не сакаш да се разделиш од мажот, раскини со љубовникот. Ако не можеш да се разделиш од љубовникот, чекај развод од сопругот. Твојот случај има само овие две решенија. Ти одлучуваш.

 

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Ален Деребан: Почитувани стружани, во среда има прегласување, не далат само 300 гласа за уште еден пратеник !

Почитувани стружани, Врз основа на одлуките донесени од Државната изборна комисија (ДИК), потврдени од Управниот Суд, на ден 22.05.2024 година (среда) гласањето ќе се повтори...

Трагично згасна животот на 18 годишен матурант во Македонија

Средното стручно општинско училиште „Моша Пијаде“- Тетово со емотивна објава се прости од својот матурант Елдон Шабани чиј живот згасна на трагичен начин. – Со...

Марија на матурската забава во Берлин се појави во македонска народна носија!

Марија на матурската забава во Берлин се појави во македонска народна носија! Марија со нејзините родители Игор и Бети Кирески со потекло од Гостивар, живеат...

Во завршна фаза градежните активности за партерно уредување на дворот во Охридската Гимназија

Градежните активности за партерно уредување на дворот на гимназијата „Св. Климент Охридски“ кои се одвиваат во овој момeнт се во завршна фаза. Треба да...