-0.1 C
Ohrid
сабота, јануари 22, 2022
Почетна Македонија Жител на село Лескоец-охридско нападнал стружанка.

Жител на село Лескоец-охридско нападнал стружанка.

Translate (Eng):[gtranslate]

Жител на Лескоец нападнал стружанка.

На 06.11.2020 година во 22. часот, во полициската станица во Струга, А.М.(42) од охридското село Лескоец, пријавила дека во стан на ул.„Вељко Влаховиќ“ во Струга била физички нападната од И.Ј.(41) од Струга, кој употребил и остар предмет. Се работи на расчистување на случајот.

РЕКЛАМА