6.1 C
Ohrid
петок, февруари 23, 2024
ПочетнаЗабаваНе сум седната од работа: На муштериите им наплаќам и по 80...

Не сум седната од работа: На муштериите им наплаќам и по 80 евра за 15 минути, и едвај ги заработувам 1.700 евра за една вечер.

Ели од Нотингем во Англија се бави со ’најстариот занает’ од својата 16 година, а со 19 станала една од најмладите проститутки во својата земја. Признала дека за 15 минути наплаќа по 80 евра, а за една ноќ заработува и до 1700 евра. Исто така, своите клиенти, заради големата побарувачка некогаш ги договара со 2 минути разлика меѓу нив. Понекогаш на ден има дури 21 клиент.

– Очигледно е дека сум најсвежа со првиот клиент во денот, нашминката сум и имам фризура, но за секој следен морам малку да се средам. Се туширам набрзина, се преслекувам… Понекогаш имам буквално меѓу 2 и 5 минути да се средам. Некогаш имам и 30 клиенти, раскажала.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Трагично заврши потрагата по исчезнатиот Александар од Прилеп

Потрагата по лицето Александар Јошовески од Прилеп на кого му беше изгубена трагата вчера попладне за жал е пронајден починат вечерва. Ова преку социјалните мрежи...

„Несериозен е предлогот на ВМРО-ДПМНЕ за продолжување на важноста на пасошите“, рече Маричиќ

Предлогот законските измени на ВМРО-ДПМНЕ за продолжување на важноста на патните исправи е правна несигурност за граѓаните, изјави вечерва вицепремиерот Бојан Маричиќ на новинарско...

Максим Димитриевски е претседателски кандидат на ЗНАМ за претстојните избори.

Максим Димитриевски е претседателски кандидат на ЗНАМ за претстојните избори. Партијата Движење ЗНАМ - За наша Македонија вечерва во Скопје ќе го одржи првиот...

ДНК со поддршка до Силјановска-Давкова: Време е да си добиеме мајка!

Популарното музичко дуо ДНК јавно и искажа поддршка на професорката Гордана Силјановска-Давкова, која се пријавила на јавниот повик за избор на кандидат на ВМРО-ДПМНЕ...