18.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Забава Не сум седната од работа: На муштериите им наплаќам и по 80...

Не сум седната од работа: На муштериите им наплаќам и по 80 евра за 15 минути, и едвај ги заработувам 1.700 евра за една вечер.

Translate (Eng):[gtranslate]

Ели од Нотингем во Англија се бави со ’најстариот занает’ од својата 16 година, а со 19 станала една од најмладите проститутки во својата земја. Признала дека за 15 минути наплаќа по 80 евра, а за една ноќ заработува и до 1700 евра. Исто така, своите клиенти, заради големата побарувачка некогаш ги договара со 2 минути разлика меѓу нив. Понекогаш на ден има дури 21 клиент.

– Очигледно е дека сум најсвежа со првиот клиент во денот, нашминката сум и имам фризура, но за секој следен морам малку да се средам. Се туширам набрзина, се преслекувам… Понекогаш имам буквално меѓу 2 и 5 минути да се средам. Некогаш имам и 30 клиенти, раскажала.

РЕКЛАМА
- Реклами -