21.9 C
Ohrid
четврток, мај 30, 2024
ПочетнаЗабава(Видео) Лиде на Венко на Фросе: Ако ти пишеше министерот Димитров дека...

(Видео) Лиде на Венко на Фросе: Ако ти пишеше министерот Димитров дека му се е*бе дали ќе го објавеше како Стефан???

Лиде на Венко во својата емисија Ин -Витро како  гостинка ја имаше популарната Фросе која неодамна ги објави разговорите со Стефан кој наводно и побарал поинтимни односи а бил женет.

Лиде ја запраша дали Фросе истотака ќе објавеше јавно ако министерот Димитров (кој и бил платонска љубов на Фросе) и напишал порака дека му се е*бе .

На тоа Фросе одговори дека министерот е културен човек  и разликата меѓу него и Стефан е голема – а секако дека нема да објави ако министерот и пишел.

“Иако очекувавме позабавен разговор со Фросина Фро несакајќи ни се деси посериозна емисија.Се надевам и Стефан ќе ни се нафати за гостин у емисија,но со него нема да правиме муабет за мизогинија и други такви сериозни ствари.Стефан те чекаме на контра удар 🙂                  Музика,монтажа и шпица Александар Ристовски-Принц.Благодарност до кафе Карма т.ц.Бисер,одете таму на кафе супер е кафето и типките.Минатата емисија имаше над 2500 прегледи затоа СПОНЗОРИ ве чекам со понуди на мојот меил пишува на видеото на јутуб “Пишува Лиде на Венко

 

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Сиднеј: СВЕЧЕНО ПРОСЛАВЕН ДЕНОТ НА СЕСЛОВЕНСКИТЕ ПРОСВЕТИТЕЛИ СВЕТИ КИРИЛ И МЕТОДИЈ

Пишува  Тоде Кабровски Минатата недела на 26 мај 2024 година во организација на Македонскиот просвето-училишен одбор на Нов Јужен Велс со сите Македонски училишта во...

Пецаков: По повод 30. Мај, Светскиот ден на лица со Мултипла склероза, упатувам јавна поддршка

По повод 30. Мај, Светскиот ден на лица со Мултипла склероза упатувам јавна поддршка до сите наши сограѓани кои се борат со ваков животен...

Фатени лица од Охрид и Бугарија- Се претставувале како полицајци

Поради постоење основи на сомнение за сторени кривични дела „измама“, СВР Охрид поднесе кривична пријава против Е.И.В.(58) од Република Бугарија и А.Т.(41) од Охрид. Во...

Македонче: Александар Лазовски, успешен магистрант на Харвард !

Честитки за нашиот Александар Лазовски, стипендист и признат студент лидер за вештачка интелигенција (AI) и образование, кој ја заврши својата магистратура по образование (2023–24)...