28.9 C
Ohrid
понеделник, јули 26, 2021
Почетна Забава (Видео) Лиде на Венко на Фросе: Ако ти пишеше министерот Димитров дека...

(Видео) Лиде на Венко на Фросе: Ако ти пишеше министерот Димитров дека му се е*бе дали ќе го објавеше како Стефан???

Translate (Eng):[gtranslate]

Лиде на Венко во својата емисија Ин -Витро како  гостинка ја имаше популарната Фросе која неодамна ги објави разговорите со Стефан кој наводно и побарал поинтимни односи а бил женет.

Лиде ја запраша дали Фросе истотака ќе објавеше јавно ако министерот Димитров (кој и бил платонска љубов на Фросе) и напишал порака дека му се е*бе .

На тоа Фросе одговори дека министерот е културен човек  и разликата меѓу него и Стефан е голема – а секако дека нема да објави ако министерот и пишел.

РЕКЛАМА

“Иако очекувавме позабавен разговор со Фросина Фро несакајќи ни се деси посериозна емисија.Се надевам и Стефан ќе ни се нафати за гостин у емисија,но со него нема да правиме муабет за мизогинија и други такви сериозни ствари.Стефан те чекаме на контра удар 🙂                  Музика,монтажа и шпица Александар Ристовски-Принц.Благодарност до кафе Карма т.ц.Бисер,одете таму на кафе супер е кафето и типките.Минатата емисија имаше над 2500 прегледи затоа СПОНЗОРИ ве чекам со понуди на мојот меил пишува на видеото на јутуб “Пишува Лиде на Венко

 

- Реклами -