27.9 C
Ohrid
петок, јуни 25, 2021
Почетна Македонија На глупостите им нема крај: Битолчанец ставил ќумбе во југото па лудува...

На глупостите им нема крај: Битолчанец ставил ќумбе во југото па лудува низ улицте. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Очигледно од ден за ден го достигнуваме дното во Македонија, и покрај што овој битолчанец вози со технички неисправно возило, не може да размисли дека вакви прекршоци во сообраќајот можат да го чинат на некој човечки живот.

Во продолжение погледнете за што станува збор:

РЕКЛАМА
- Реклами -