15.3 C
Ohrid
петок, јуни 18, 2021
Почетна Македонија Mнр го осуди овој чин: Профил со име „ВМРО-ДПМНЕ Бутел“ објави видео...

Mнр го осуди овој чин: Профил со име „ВМРО-ДПМНЕ Бутел“ објави видео како се пали знамето на Бугарија

Translate (Eng):[gtranslate]

На социјалната мрежа Фејсбук, на профил чие име е „ВМРО YМС Гази Баба“ вчера беше објавено видео на кое се гледа како најверојатно активисти го палат знамето на Република Бугарија…

РЕКЛАМА
- Реклами -