21.9 C
Ohrid
недела, јуни 20, 2021
Почетна Забава Албанските вести се поедукативни за разлика од нашите. (Видео)

Албанските вести се поедукативни за разлика од нашите. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Веруваме дека мажите едвај чекаат да ги слушнат најактуелните новости, како во светот така и во Албанија. Исто така дознаваме дека и глас не путштале на телевизорот а ја разбирале презентерката што сака да каже… 🙂

РЕКЛАМА
- Реклами -