23.9 C
Ohrid
вторник, јуни 22, 2021
Почетна Македонија Собирај си ги к*pтоните и влажните марамици, да не рипнам на хауба...

Собирај си ги к*pтоните и влажните марамици, да не рипнам на хауба дур се клецкате.

Translate (Eng):[gtranslate]

На социјалните мрежи денеска се појави фотографија која се прошири со светлосна брзина.

Според описот на фотографијата истата е фотографирана во Голиово, Скопско Чучер Сандево.

На таблата која ја стаил изнервиран граѓанин пишува:

РЕКЛАМА

Собирај си ги к*pтоните и влажните марамици. Да не рипнам на хауба дур се кл*цкате.

- Реклами -