22.8 C
Ohrid
среда, јули 28, 2021
Почетна Македонија Недела ќе биде неработен ден за сите освен за угостителите и туристичките...

Недела ќе биде неработен ден за сите освен за угостителите и туристичките агенции?!

Translate (Eng):[gtranslate]

Супер маркетите и малите трговци нема да работат во недела, но затоа ќе работаат угостителите и туристичките агенции….

РЕКЛАМА
- Реклами -