23.9 C
Ohrid
вторник, јуни 22, 2021
Почетна Македонија Детенце се моли: Сакам само лаптоп за да учам, па кога ќе...

Детенце се моли: Сакам само лаптоп за да учам, па кога ќе заврши короната ќе го вратам.

Translate (Eng):[gtranslate]

Погледнете го овој документарец кој е насловен како: „Образование надвор од мрежата“ и ќе сфатите дека ова семејство од Куманово едвај успева да преживее пандемијата.

РЕКЛАМА
- Реклами -