15.3 C
Ohrid
четврток, јуни 17, 2021
Почетна Македонија Погледнете во какво опшество живееме: Ова е една од најтажните слики во...

Погледнете во какво опшество живееме: Ова е една од најтажните слики во Македонија.

Translate (Eng):[gtranslate]

Тротоарите постаанаа паркииг места, со цел општините да добијат повеќе пари и да си го зголемат буџетот. А каде ќе поминуваат луѓето со траен инвалидиет или пак мајките со мали дечиња тоа не ги интересира на властите.

РЕКЛАМА
- Реклами -