19.6 C
Ohrid
вторник, јуни 22, 2021
Почетна Македонија 'Корона танц'': Додека музичарите седам дома, градоначалникот на Штип слави и после...

‘Корона танц”: Додека музичарите седам дома, градоначалникот на Штип слави и после 21 часот со жива музика !! (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

ТАНЦУВАЊЕ СО КОРОНА ‼️
Додека музичарите една година седат дома без приход, угостителите со ограничено време за работа, бележат рекордни загуби, Сашко танцува со корона.
#НикојНиштоНеНиМоже
#ЗаНасЗаконНеВажи

РЕКЛАМА
- Реклами -