21.9 C
Ohrid
вторник, јули 27, 2021
Почетна Македонија Членовите на Мото клубот „Лебеди“ од Охрид доделија 550 пакетчиња за дечињата...

Членовите на Мото клубот „Лебеди“ од Охрид доделија 550 пакетчиња за дечињата на здравствените работници !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Членовите на Мото клубот „Лебеди“ со акција за поздравување ја оставаат зад нас, веќе старата 2020 година.Нема достапен опис
OhridPress

РЕКЛАМА
- Реклами -