17.9 C
Ohrid
вторник, јули 27, 2021
Почетна Македонија Каква држава таков танц: Форумот на жени при ОО СДСМ Прилеп...

Каква држава таков танц: Форумот на жени при ОО СДСМ Прилеп направи перформанс кој наиде на потсмев.

Translate (Eng):[gtranslate]

Форумот на жени при ОО СДСМ Прилеп направи перформанс кој наиде на потсмев на социјалните мрежи..

После ова видео ќе ви се зголеми апетитот за што поскоро да си заминете од оваа држава…

Тие го изведуваат популарниот “Jerusalema challenge”, но за разлика од секаде во светот, овие излегуваат од штабот на СДСМ.

РЕКЛАМА

 

- Реклами -