25 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија Жените на СДСМ од Прилеп на апарати: Дарко Влогс заедно со Бебо...

Жените на СДСМ од Прилеп на апарати: Дарко Влогс заедно со Бебо го изиграа танцот на 2020 година !!!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Дечки дефинитивно со оваа објава ја завршуваме 2020 година и вакви глупости ве молам немојте во 2021.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DarkoVlogs📺 (@darkovlogs)

РЕКЛАМА
- Реклами -