25 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Забава Ако тимот на НАСА знае 10 работи Македончето знае 100. (Видео)

Ако тимот на НАСА знае 10 работи Македончето знае 100. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

НАСА може да им завиди на македонските креативни умови: 2 во 1 на струмички начин

Погледнете како овој Струмичанец го искористил својот мозок кога е во прашање штедењето на транспорт:

РЕКЛАМА
- Реклами -