31.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија Го имаме победникот: Момче во алкохолизирана состојба се јавува на 192 ...

Го имаме победникот: Момче во алкохолизирана состојба се јавува на 192 да им честита Нова Година. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

На популарната мрежа „Тик Ток“ се појави видео во кое се гледа дека момче врти на бројот на полиција 192, за да се зафркава со нив.

Тој најпрво им ја честиташе Новата година, а потоа посака „повеќе петарди“ следната година.

Погледнете го видеото:

РЕКЛАМА

 

@gamscape♬ original sound – follow sitee

@gamscape♬ original sound – follow sitee

- Реклами -