17.9 C
Ohrid
вторник, јули 27, 2021
Почетна Забава Објавени Кумановските гафови за 2020 година. (Видео)

Објавени Кумановските гафови за 2020 година. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Традиционално и годинава локалната Телевизија „Плус“ од Куманово ја објави
компилацијата од гафови снимени во текот на годинава што измина.

Уживајте:

РЕКЛАМА
- Реклами -