30.9 C
Ohrid
недела, август 1, 2021
Почетна Македонија Ексклузивно: Такси возило удри во Џип наспроти железничка, има и повредени !!!

Ексклузивно: Такси возило удри во Џип наспроти железничка, има и повредени !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Пред половина час такси возило се судри со ПМВ џип со кавадаречки таблици наспроти Железничка Скопје. Полицијата е на лице место и сеуште се прави увид на несреќата, исто така повикано било и амбулантно возило.

За повеќе информации во текот на денот.

РЕКЛАМА
- Реклами -