17.9 C
Ohrid
вторник, јули 27, 2021
Почетна Македонија Полицијата и пожарникарите по дојава изгаснаа Бадников оган во Битола. (Видео)

Полицијата и пожарникарите по дојава изгаснаа Бадников оган во Битола. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

По дојава веднаш пристигнало противпожарно возило за да го изгасне Бадниковиот оган. (Видео)

ТУКА

РЕКЛАМА
- Реклами -