25 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија Градоначалникот на Штип, Сашко Николов стана татко.

Градоначалникот на Штип, Сашко Николов стана татко.

Translate (Eng):[gtranslate]

Градоначалникот на Штип, Сашко Николов стана татко. Тој на својот Фејсбук профил пишува дека добил син.

„Денеска е преубав ден за мене, мојата сопруга и за мојата фамилија. Денес добив син!!!Благодарност до мојот другар Д-р Јосиф Ѓорески- Јоже, кој беше со нас од почеток до денес“, пишува Николов.

 

РЕКЛАМА
- Реклами -