25 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Забава Македонската Миа Калифа ќе ви објасни како се тверка правилно за на...

Македонската Миа Калифа ќе ви објасни како се тверка правилно за на ТикТок.

Translate (Eng):[gtranslate]

Македонската ТикТокерка која стана популарна преку ноќ на социјалните мрежи со нејзината изјава дека многумина и кажале дека личи на една филмска ѕвезда а тоа е Миа Калифа, овојпат повторно руши популарност на социјалните мрежи со нејзиниот танц.

Видеото е прикачено на социјалната мрежа ТВИТЕР, во кое има лавина на негативни коментари.

РЕКЛАМА
- Реклами -