9.9 C
Ohrid
среда, април 17, 2024
ПочетнаМакедонијаЕ ова се вика племе: Со скалпер во рака ги сечат Новогодишните...

Е ова се вика племе: Со скалпер во рака ги сечат Новогодишните сјалички во Скопје. (Видео)

Очигледно време е и министерот Спасовски да си направи ТикТок профил за да има повеќе работа… Денес се појави вознемерувачко видео како несовесни граѓани со скалпер во рака ги сечат Новогодишните украси без да размислат на својот ризик.

Погледнете за што станува збор:

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Да се врати средното полициско училиште, полицајците со сѐ послаб просечен успех!

Независниот полициски синдикат бара враќање на средното полициско училиште. Главна причина за тоа, е според нив, се послабиот просечен успех на кандидатите за полицајци во...

Максим: Нема да коалицирам со ова раководство на СДСМ после парламентарните избори

А1он (ВИДЕО) Интервју со Димитриевски: Исклучувам постизборна коалиција со СДСМ, дел од раководството треба да одговара 17/04/2024 - 16:47202 Од: Александар Тодески SHARE Нема да коалицирам со ова раководство...

Затвореници се обиделе да убијат осуденик во затворот Прилеп

СВР Битола поднесе кривична пријава против С.Р.(28) и Д.К.(39), двајцата од Прилеп, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „убиство во обид“. На...

Приведено 19-годишно момче од Гостивар- На соседот му ги украл кравите !!!

Деветнаесетгодишно момче е приведено отако украл добиток од штала во гостиварското село Добридол. „На 16.04.2024 во 09.15 часот во гостиварски Добридол, полициски службеници од СВР...