21.9 C
Ohrid
вторник, јули 27, 2021
Почетна Македонија Сепак во Вевчани имаше награди: Прво место за групна маска оди во...

Сепак во Вевчани имаше награди: Прво место за групна маска оди во рацете на МВР.

Translate (Eng):[gtranslate]

Социјалните мрежи се пошегуваа со групната маска на полицијата па така ова
наградата оди во рацете во МВР.Нема достапен опис

РЕКЛАМА
- Реклами -