12.9 C
Ohrid
четврток, октомври 21, 2021
Почетна Македонија Фатен на камери мажот кој дупчи гуми на Водно. (Видео)

Фатен на камери мажот кој дупчи гуми на Водно. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Повеќе сопственици на патнички возила последниве два месеци пријавиле во полициската станица Центар дека кога ќе станат наутро – откриваат дека гумите на нивните возила се дупнати. Камерата на една од зградите на улицата „Тодор Александров“ ги регистрира овие инциденти пишува:MKD.MK

РЕКЛАМА