13.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Македонија Атиџе за првпат во животот слави роденден и за првпат дува роденденски...

Атиџе за првпат во животот слави роденден и за првпат дува роденденски свеќички!!

Translate (Eng):[gtranslate]

По повод 57-миот роденден на Атиџе, нејзината најверна пријателка со која заедно одат на шопинг пијат кафе Сузана Турунџева и приреди вистинско изненадување  во еден од скопските локали-Light Caffe…

Во описот на видеото на кое и пее „Happy bithday“ на Атиџе Муратова таа напиша:

„Кога некој за првпат во животот слави роденден и за првпат дува роденденски свеќички заслужува (минимум) тродневно славење.

РЕКЛАМА

Денеска правевме генерална проба, а утре продолжуваме… Ќе видите каде.

Среќен 57ми роденден мила Атиџе“

- Реклами -