24.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија Потребна е помош за 24 годишниот АДРИЈАН БИЛБИЛИ, музичар од Охрид !!!

Потребна е помош за 24 годишниот АДРИЈАН БИЛБИЛИ, музичар од Охрид !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Почитувани,
Нашиот Другар (БРАТ) 24 годишниот АДРИЈАН БИЛБИЛИ, Музичар од Охрид, воедно сопруг и татко моментално се соочува со најмрачната епизода во неговиот живот.
Поради комликации од претходниот оперативен зафат, Адријан мора под Хитно да оди на повторен оперативен зафат во Турција поради сериозно загрозена здравствена состојба!
(Здравиот човек има 1000 желби, додека болниот човек има само 1 желба, а тоа е да оздрави).
Драги мои пријатели, роднини, мои браќа и сестри АПЕЛИРАМ И ВЕ ЗАМОЛУВАМ сите заедно да се сплотиме и да го покажеме нашиот хуманизам кој колку што е во можност да донира за нашиот брат Адријан да ја победи битката.
Наскоро ќе биде отворена Жиро сметка каде ќе може да донирате, а до тогаш можете да донирате на следниов линк:
ТУКА

РЕКЛАМА
- Реклами -