16.7 C
Ohrid
вторник, септември 28, 2021
Почетна Забава Еkс сопругата на екс директорот си го промени презимето на фејсбук и...

Еkс сопругата на екс директорот си го промени презимето на фејсбук и инстаграм: Еве како се презива сега

Translate (Eng):[gtranslate]

Агенса Ораноска, поранешната сопруга на екс-директорот на АЕК, Роберт Орданоски го промени презимето на профилите на „Фејсбук“ и на „Инстаграм“, два дена откако Орданоски ја објави веста за разводот.

Инаку, Орданоски во јавен пост со роденденска честитка до неговата ќерка за нејзиниот 17-ти роденден, со јавноста сподели дека сега кога веќе не е директор и не е во можност да и ги исполнува, како што напиша, мегаломански желби и потреби неговата жена, Агнеса подготвува документи за развод.

повеќе во pogled.mk

РЕКЛАМА

- Реклами -