28.9 C
Ohrid
понеделник, јули 26, 2021
Почетна Македонија Порше си е Порше: Имаме нов рекорд во Македонија, возење со 290...

Порше си е Порше: Имаме нов рекорд во Македонија, возење со 290 км на час.

Translate (Eng):[gtranslate]

На социјалната мрежа Твитер се појави ново вознемерувачко видео како се лудува и вози со 290 км на час. Ова е уште еден доказ дека ТикТокерите не мируваат и очигледно им годи славата и популарноста да ги има по социјалните мрежи, а дали МВР ќе превземе нешто и за овој случај за сега не знаеме….

Во продолжение ви го прикажуваме видеото кое врти по социјалните мрежи:

РЕКЛАМА
- Реклами -