25.9 C
Ohrid
недела, јули 25, 2021
Почетна Забава Водителката на Тв Сонце ги насмеа сите: На сред снимање емисија во...

Водителката на Тв Сонце ги насмеа сите: На сред снимање емисија во живо им одговори на мајсторите кои и реновираат по дома..

Translate (Eng):[gtranslate]

Водителката на утринската програма на ТВ Сонце ги насмеа сите гледачи откако среде интервју одговори на повик.

„Ќе те барам, на емисија во живо сум“, одговори на повикот, а гостинката зачудено седеше и ја чекаше да заврши со повикот.

РЕКЛАМА
- Реклами -