28.9 C
Ohrid
понеделник, јули 26, 2021
Почетна Македонија Без законие во Македонија - Извесен Рамадан Бешири се снимил...

Без законие во Македонија – Извесен Рамадан Бешири се снимил како вози со Калашников на предното седиште

Translate (Eng):[gtranslate]

На социјалните мрежи се појави видео на извесен Рамадан Бешири кој  се снимил на Тик Ток како вози низ Скопје со автоматска пушка на неговото предно седиште.

Се повеќе се продлабочува проблематиката околу контроверзните тик-ток видеа и она што и се сервира на јавноста на тацна.

А, она што се пласира е насилство, безредие, моќ …

РЕКЛАМА

Во продолжение, најновото во низата видеа кои шират насилство, овојпат снимено во тек на возење со потпрено оружје, марка калашников.

 

- Реклами -