20.9 C
Ohrid
вторник, јули 23, 2024
ПочетнаМакедонија(ВИДЕО) ШОКАНТНО ПРИЗНАНИЕ: Сопругата ја најдов во „Ја*вна соба“ – кажете ми...

(ВИДЕО) ШОКАНТНО ПРИЗНАНИЕ: Сопругата ја најдов во „Ја*вна соба“ – кажете ми што да правам?

Вистинска драма се случи во синоќешното празнично второфевруарско издание на емисијата „Ало Професоре“ на Радио Лидер, кога се јави слушател кој се пожала дека фотографии од својата сопруга пронашол на крими каналот „Ја*вна Соба“.

 

Познатиот професор на „Радио Лидер“ се обиде да најде решение за проблемот на граѓанинот кој го повика на консултации со неговата сопруга. Но слушателот сакаше нешто повеќе…

Линк до Видеото

 

https://lider.com.mk/magazin/video-shokantno-priznanie-soprugata-ja-najdov-vo-javna-soba-kazete-mi-shto-da-pravam/

 

 

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fradiolider107.4%2Fvideos%2F251030799876143%2F&show_text=true&width=560″ width=”560″ height=”429″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowfullscreen=”true” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share” allowFullScreen=”true”></iframe>

 

 

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Левица: Тежок криминал во „Кромберг и Шуберт”- Врз грбот на работниците

​​​​Неколку дена во фабриката „Кромберг и Шуберт” е присутна финансиска полиција поради сомневање за проневера на милионски суми. Криминалниот ланец помеѓу управата во најпрофитабилниот...

На 26-07 во петок, свечено отварања на eтно Ресторанот и вила Бате Боле во село Лешани !!

Во срцето на општина Дебрца, поточно во село Лешани во петок на 26 јули во 19:00 часот  се отвора етно ресторан Бате Боле. Побегнете...

Чавков, Јане Ченто и други осудени за 27-ми април излегуваат од затвор на 30 дена

Осуденици за случајот 27 април се повикале на Членот 225 од Законот за извршување на санкциите, чиишто измени беа изгласани кон крајот на месец...

Директор д-р Асен Шајн ја предаде должоста на новиот В.Д. Директор д-р Горан Маркоски, со желби за понатамошен успех и континуитет во работата.

Примопредавање на функцијата директор на ЈЗУ Општа болница Охрид Денеска во просториите на административната зграда при ЈЗУ Општа болница Охрид, во пријатна работна...