24.9 C
Ohrid
недела, јули 25, 2021
Почетна Свет Тешко на таа девојка што ќе купи фарба: ТикТокер ги измеша боите...

Тешко на таа девојка што ќе купи фарба: ТикТокер ги измеша боите на фарбите за коса во српски маркет.

Translate (Eng):[gtranslate]

Опасните предизвици кои долго време кружат на социјалните мрежи, а кои главно се играат во јавноста, за жал станаа популарни и во Србија. Имено, еден млад TIkToker од Србија сними бизарно видео во една од продавниците на добро познат трговски ланец и по тој повод ги замени производите што се наоѓаат во картонската амбалажа, по што ги врати на полицата.

РЕКЛАМА
- Реклами -