2.7 C
Ohrid
петок, декември 8, 2023
ПочетнаСветТешко на таа девојка што ќе купи фарба: ТикТокер ги измеша боите...

Тешко на таа девојка што ќе купи фарба: ТикТокер ги измеша боите на фарбите за коса во српски маркет.

Опасните предизвици кои долго време кружат на социјалните мрежи, а кои главно се играат во јавноста, за жал станаа популарни и во Србија. Имено, еден млад TIkToker од Србија сними бизарно видео во една од продавниците на добро познат трговски ланец и по тој повод ги замени производите што се наоѓаат во картонската амбалажа, по што ги врати на полицата.

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

И шоферот на Палчо доби гратис шишање за во Шутка !!!

Судија на претходна постапка од Основниот кривичен суд Скопје го прифати предлогот на Обвинителството, и му одреди 30-дневен притвор на возачот кој го возел...

Првото селфи на Боки 13 откако е на слобода- Мора да признаеме како за болен човек, добро изгледа !!!

Бојан Јовановски, познат како Боки 13 објави фотографија на својот Фејсбук, прво селфи на слобода. „Првото селфи на слобода после повеќе од 4 години. Господ...

Возачот на Палчо не чувствува вина: Јас го возев на болница

Стефан Димковски, кој го превезуваше Љупчо Палевски-Палчо и заврши во притвор, не чувствува вина во случајот со убивањето на Вања Ѓорчевска, одговори тој на...

Мајката на Вања: Не можам да разберам, се ми е нереално – Со сопругот бевме 5 години разделени, но бевме во добри односи.

Зорица Ѓорчевска, мајката на Вања Ѓорчевска (14) која беше убиена кај скопското село Бразда за српска „Република“ изјавува дека важно и е само да...