17 C
Ohrid
вторник, септември 21, 2021
Почетна Македонија Братот на Зоран Заев, Вице Заев заедно со неговата сопруга прославија 21...

Братот на Зоран Заев, Вице Заев заедно со неговата сопруга прославија 21 година брак

Translate (Eng):[gtranslate]

Братот на Премиерот Зоран Заев, Вице Заев, со својата сопруга Славица прославија 21 година брак и љубов.

Славица напиша многу емотивна и убава честитка, а Вице како вистински џентламен и подари прекрасен букет цвеќиња, со порака љубовна.

РЕКЛАМА

 

Фото: Инстаграм

Женски Магазин

- Реклами -